Hakkımızda

OMAR GROUP

Hakkımızda

OMAR GROUP bünyesinde bulundurduğu farklı sektörlerden meydana gelen şirketler bütünüdür. Bünyesinde barındırdığı her sektör, kendi alanında uzman kadrosuyla en iyi çözümler üretmek için gayret göstermektedir.
OMAROFFICE ofis mobilya sektöründe hertürlü ihtiyaca muhatap olacak çözümler üretmektedir. Geniş ürün yelpazesi ışığında kalite ve güven misyonu ile hizmet verilmektedir.
OMARTRADECO uluslararası pazarlama, yurt dışı pazar araştırması, ihracat ve ithalat anlamında danışmanlık çözümleri üretmektedir. Alanında deneyimli uzman kadrosu ile ihracat hedeflerinizi arttırmada sizlere yardımcı olmaktadır.
OMARESTATE bünyesinde bulundurduğu prestijli projeler ile değerli gayrimenkul taleplerinize en iyi şekilde çözümler sunmaktadır. Yatırım, vatandaşlık veya takas gayrimenkul alternatifleri ile kaliteden ödün vermeden titizlikle çalışmaktadır.
OMARTEXTILE anlaşmalı olduğu büyük hazır giyim toptancılar ve deri-kumaş gibi yarı mamül tedarikçileri sayesinde, sizlerin tekstil anlamında ihtiyaç duyduğunuz tüm sorunlara marjinal çözümler sunmaktadır.
Sektörel tecrübe ve işletmecilik deneyimine ek olarak iş etiği, şeffaflık ve çevreye saygı ilkeleriyle hareket ediyor, müşteri ve proje beklentilerini gözlemleyerek en hesaplı çözümü en kaliteli şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Sahip olduğumuz alt yapısı, alanında uzman teknik personelimiz ve köklü sektör geçmişimiz ile her zaman güven duyulan marka olarak öne çıkmaktayız.

0

Yıllık Tecrübe